Disney & Marvel Games Showcase - kiedy się zacznie, jak oglądać i czego się spodziewać?

Zbieramy w jednym miejscu najważniejsze informacje na temat wydarzenia Disney & Marvel Game Showcase.

Disney & Marvel Games Showcase (fot. Disney)

W najbliższy weekend będziemy świadkami wydarzenia Disney D23 Expo. Nas jednak najbardziej interesuje piątkowy panel, który odbędzie się pod nazwą Disney & Marvel Games Showcase. Podczas prezentacji możemy spodziewać się produkcji od Disney & Pixar, Marvel Games, Lucasfilm Games i 20th Century Games.

Disney & Marvel Games Showcase - kiedy się zacznie?

Prezentacja Disney & Marvel Games Showcase rozpocznie się już dzisiaj, 9 września o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Zobacz również:

  • Sekta od Disney Plus - kiedy premiera i o czym będzie serial?
  • Jak oglądać filmy MCU? Chronologia wydarzeń w kinowym uniwersum Marvela

Disney & Marvel Games Showcase - jak oglądać?

Disney & Marvel Games Showcase będzie można śledzić przez oficjalną stronę Disney D23 Expo, kanał Disney D23 Expo na YouTube oraz oficjalny profil Marvela na Twitchu.

Disney & Marvel Games Showcase - co zobaczymy?

Podczas Disney & Marvel Games Showcase możemy spodziewać się kilku bardzo ciekawych zapowiedzi i informacji. Podczas panelu poznamy nowe informacje na temat Midnigh Suns, Disney Dreamlight Valley oraz LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Te dwa ostatnie tytuły są już dostępne na rynku, więc prawdopodobnie poznamy plany dotyczące rozszerzeń i dodatków.

Bardzo możliwe, że poznamy także nowe fakty na temat Kingdom Hearts 4 oraz Star Wars Jedi: Ocalały. Ja liczę szczególnie na ten drugi tytuł. Zgodnie z tym, co widoczne jest na zwiastunie powinniśmy otrzymać także garść nowych informacji na temat Avatar: Frontiers of Pandora oraz Aliens: Dark Descent.

Mnie jednak najbardziej ciekawi projekt Marvela od Skydance New Media, ponieważ jest to studio Amy Hennig, która pracowała m.in. przy takich seriach jak Jak and Daxter, Ucharted czy kultowe Legacy of Kain.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: