"Diuna"

Do najnowszego wydania "Świat Filmu DVD" zostanie dołączona płyta z filmem Davida Lyncha "Diuna". Obraz jest zapisany w formacie 2,35:1 z anamorficznym transferem. Do wyboru są dwie ścieżki dźwiękowe w Dolby Digital 5.1 i DTS 5.1.

Do najnowszego wydania "Świat Filmu DVD" zostanie dołączona płyta z filmem Davida Lyncha "Diuna". Obraz jest zapisany w formacie 2,35:1 z anamorficznym transferem. Do wyboru są dwie ścieżki dźwiękowe w Dolby Digital 5.1 i DTS 5.1. Ważne jest także umieszczenie dwóch wersji tłumaczeń tekstowych. Pierwsze operuje tradycyjną terminologią wzorowaną na przekładzie Phantom Press, drugie z nową terminologią powstało na podstawie nowego przekładu wydawnictwa Zysk i S-ka. W dodatkach znajdą się: zwiastun, sylwetka Davida Lyncha, Planetarium (filmografie aktorów, galeria postaci), a także "Świat Filmu DVD" poleca. Magazyn "Świat Filmu DVD" pojawi się w sprzedaży ok. 20 kwietnia.

W piśmie znajdą się: wszystko o "Diunie" - recenzje, analizy, ciekawostki, wspomnienia Davida Lyncha o realizacji filmu, Frank Herbert - reformator gatunku; pięć wcieleń komputerowej "Diuny". Maciej Parowski przybliży dzieła filmowej fantastyki, zrealizowane przez wielkich reżyserów. Czym różni się mistrz od rzemieślnika, czyli "Diuna" serialowa AD 2000.

Zobacz również:

  • Netflix - najlepsze horrory, które obejrzysz w 2023 roku [MARZEC]
  • Jaki film na Walentynki 2023? Pomysły na kinowy seans we dwoje

Poza tym: nowości DVD (m.in. "Hannibal", "Mumia powraca", "Cast Away: Poza światem" i "Shrek"); muzyka filmowa; książki; Internet oraz 2001: Odyseja DVD - czyli rynkowe tendencje w kinie domowym.