Diver: Deep Water Adventures w "złocie"

Rosyjskie studio developerskie Biart ogłosiło, że jego najnowsza produkcja będąca połączeniem przygodowej gry akcji z elementami strategii - Diver: Deep Water Adventures - uzyskała właśnie "złoty" status i trafiła do tłoczni.

Diver: Deep Water Adventures w "złocie"
Oznacza to, że już w ciągu najbliższych kilku miesięcy program ukaże się we Francji, w Niemczech i Rosji. Jak na razie nie wiadomo nic o planach wydania gry w Polsce.

Diver: Deep Water Adventures jest projektem niezwykle innowacyjnym i odchodzącym od panujących kanonów. Tytuł pozwoli wam bowiem wcielić się w rolę badacza mórz i oceanów.

Rozgrywka rozpoczyna się od wirtualnego kursu nurkowania, po ukończeniu którego otrzymacie specjalny certyfikat uprawniający was do badania morskich głębin.

Oznacza to możliwość wzięcia udziału w poszukiwaniach i wydobywaniu rozmaitych skarbów, uczestnictwo w wyprawie badawczej dla National Geographic czy też po prostu podziwianie podwodnego świata.

Diver: Deep Water Adventures oznaczać będzie również możliwość nurkowania w dowolnym zakątku Ziemi (m.in. Liban, Tistelgorm, Rubis, Prospero, Blue Belt), dwa poziomy trudności (zręcznościowy i symulacja), niezliczoną ilość wraków do eksploracji (w tym istniejące realnie), szeroki wachlarz ekwipunku, znakomitą grafikę oraz efekty i wiele innych.

Oficjalna strona gry pod tym adresem.