Divinity: Original Sin trafi na konsole

CDP.pl, polski wydawca gier Focus Home Interactive ma zaszczyt poinformować, że Divinity: Original Sin trafi na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One wraz z nową, niezwykłą zawartością.

Gra RPG produkcji Larian Studios, Divinity: Original Sin, zdobyła uznanie mediów i fanów na całym świecie, sprzedała się w niemal milionie egzemplarzy w wersji na komputery osobiste i zgarnęła ponad 150 nagród i nominacji w kategorii „gra roku”. Teraz pojawi się na konsolach wraz z nową, obszerną i jeszcze ciekawszą zawartością w odsłonie Divinity: Original Sin – Enhanced Edition.

„Najlepsza gra RPG od lat” (PC Gamer) przeszła całkowitą przemianę obejmującą nowy, intuicyjny interfejs użytkownika przystosowany do kontrolerów, dzielony dynamicznie ekran umożliwiający wygodną zabawę, odświeżone dialogi nagrane z udziałem Alix Wilton Regan i Aleca Newmana, a również nową, wzbogaconą zawartość; liczne misje, style walki, lokacje, zmiany systemu tworzenia i odmieniona fabuła jeszcze bardziej poszerzają rozbudowany już świat Rivellonu.

W ciągu nadchodzących miesięcy ujawnionych zostanie więcej interesujących szczegółów, ale gracze mogą wcześniej rzucić okiem na grę, odwiedzając stoisko Divinity: Original Sin – Enhanced Edition na wystawie E3. Już teraz natomiast mogą obejrzeć krótkie wideo:

Divinity: Original Sin – Enhanced Edition wprowadza nowe pokolenie w świat gatunku cRPG z pomocą izometrycznego widoku, rozgrywki opartej na działaniu w drużynie, turowego systemu walki, historii, która wciąga graczy w niezwykłą krainę fantasy umożliwiającą swobodną eksplorację, a również nowego, łatwego w obsłudze interfejsu z dzielonym ekranem.

- Stań się częścią tętniącego życiem, otwartego świata, który reaguje na twoje działania. Wędruj po zróżnicowanej krainie, odkrywaj różnorodne stworzenia i znajduj mnóstwo przydatnych przedmiotów.

- Bierz udział w emocjonujących walkach w systemie turowym wraz ze swoją drużyną. Zmieniaj otoczenie i używaj umiejętności oraz kombinacji zaklęć.

- Graj w sieciowym wieloosobowym trybie współpracy lub lokalnie na dzielonym ekranie i wdawaj się w burzliwe dyskusje z partnerem. Kształtuj wzajemne relacje, które wpłyną na rozgrywkę.

- Poznaj mroczną, pasjonującą historię osadzoną we wczesnych latach istnienia Rivellonu. Akcja Divinity: Original Sin ma miejsce na długo przed wydarzeniami znanymi z Divine Divinity i The Dragon Knight Saga – to szansa na ujrzenie znajomego świata w zupełnie innej erze.

- Bezklasowy system pozwala na rozwinięcie postaci w dowolny sposób. Niezliczone możliwości wykorzystywania przedmiotów i wykonywania kombinacji zapewniają niespotykaną dotąd swobodę.

Skradaj się, zadawaj ciosy, wybijaj z równowagi, używaj trucizn i ładunków wybuchowych na terenie całego Rivellonu w tej rozszerzonej i udoskonalonej wersji „komputerowej gry RPG roku 2014” (Gamespot) dostępnej już wkrótce na PlayStation 4 i Xbox One.