Divy zaatakują w pierwszym DLC do WWE 12

Gdzie zapaśniczek sześć tam nie ma co jeść. Ale przynajmniej można popatrzeć lub bardzo szybko dostać w twarz, jeśli ktoś woli sporty bardziej ekstremalne. Pomimo iż WWE 12 pojawi się dopiero za niecały miesiąc (25 listopada), to THQ już teraz zaprezentowało pierwszą paczkę do gry.

Paczkę wyjątkowo ładnie zapakowaną trzeba przyznać, ale czy i wam wydaje się tu coś nie tak? Nieco to niedorzeczne ogłaszać pierwsze DLC jeszcze przed premierą samej gry. Tym bardziej, że mamy tu do czynienia wyłącznie z nowymi zawodnikami. A raczej zawodniczkami. Dodatek nosi nazwę The Diva Pack i dzięki niemu (o ile tylko zechcemy) wzbogacimy roster wrestlerów o sześć walczących piękności.

Jak podaje THQ każdą zawodniczkę będziemy mogli zakupić osobno, dzięki czemu ograniczymy swój wybór jedynie do naszych faworytek. Każda z pań jakkolwiek brzydko to nie zabrzmi sprzedawana będzie za 80 punktów Microsoft i niecałego dolara na PSN (a więc około 4zł). Nowe zawodniczki to: Alicia Fox, Bella Twins (Brie i Nikki),Trish Stratus, Vicki Guerrero i Kharma. Czy warto wydać na nie pieniądze? Decyzję pozostawiam wam.

I jak wam się podoba taka paczuszka?