Dni Otwarte Windows 7

Microsoft organizuje cykl spotkań poświęconych najnowszym wersjom swoich systemów operacyjnych: Windows 7 i Windows Server 2008 R2. Spotkania będą odbywać się w 9 miastach Polski od stycznia do końca kwietnia 2010 r. Wstęp bezpłatny.

Microsoft organizuje konferencje we współpracy z 13 Autoryzowanymi Ośrodkami Szkoleniowymi w Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Spotkania przeznaczone są dla osób, które zawodowo zajmują się zarządzaniem infrastrukturą IT w małych i średnich firmach - czytamy w komunikacie koncernu.

Cykl ponad 200 seminariów przewiduje osobne kursy dla Windows 7 i Windows Server 2008 R2. Konferencje będą podzielone na część teoretyczną i praktyczną (ta druga odbędzie się w specjalnych komputerowych laboratoriach). Zakres tematyczny spotkań poświęconych Windows 7 obejmuje m.in. zaawansowaną instalację systemu, rozwiązywanie problemów ze zgodnością aplikacji oraz omówienie nowych funkcji (m.in. Branch Cache, Direct Access, Active Directory).

Udział w Dniach Otwartych Windows 7 i Windows Server 2008 R2 jest bezpłatny. Więcej informacji o terminach sesji i warunkach uczestnictwa można znaleźć na stronie Microsoftu.