Do Amazonu trafiły etui przygotowane z myślą o smartfonach iPhone 6 i iPhone 6 Air

Zawsze wraz z nowym telefonem Apple do sprzedaży trafia mnóstwo akcesoriów przygotowanych z myślą o kolejnym smartfonie producenta z Cupertino. W witrynie Amazonu można odszukać ofertę firmy Spiegen, która pozwala zamówić już teraz etui na jeden z dwóch nowych telefonów Apple. Jeśli wierzyć producentowi akcesoriów będą one nosić nazwę iPhone 6 i iPhone 6 Air.

Do premiery nowego telefonu Apple pozostało około dwóch miesięcy. Firma Tima Cooka jak zwykle nie potwierdza przed premierą żadnych informacji dotyczących niewydanych jeszcze produktów. Liczne przecieki wskazują na to, że do sprzedaży trafią dwa modele iPhone’a 6 różniące się długością przekątnej ekranu.

Podstawowy iPhone 6, będący następcą modelu iPhone 5s, ma mieć wedle dotychczasowych plotek przekątną długości 4,7 cala. Oprócz niego do sklepów ma trafić - z opóźnieniem lub bez - pierwszy phablet w ofercie Apple. Dotychczasowe informacje sugerowały, że takie urządzenie miałoby nosić nazwę iPhone 6 Air, która nawiązywałaby do tabletu iPad Air i komputera MacBooka Air. Długości przekątnych i nazw obu wersji iPhone’a 6 pewna jest firma Spiegen.

Na stronie Amazonu już teraz można znaleźć etui Spiegen przeznaczone dla iPhone’a 6 4,7" oraz iPhone’a 6 Air 5,5". Biorąc pod uwagę sytuację z zeszłego roku wiele wskazuje na to, że właśnie takie urządzenia trafią do sprzedaży. Już w zeszłym roku to właśnie firma Spiegen podała nazwy dwóch nowych modeli iPhone’ów, którymi okazały się iPhone 5s i iPhone 5c. Nie należy jednak sugerować się zamieszczonym zdjęciem, które najpewniej, podobnie jak rok temu, nie oddaje stanu faktycznego.