Do Fortnite powróci jeden z trybów? Gracze za nim tęsknili

Wraz z najnowszą aktualizacją, w Fortnite pojawiło się kilka nowości. Graczy najbardziej cieszą informacje na temat powrotu jednego z trybów gry.

fot. Epic Games

Wraz z ostatnią aktualizacją Fortnite o numerze 17.10, do gry trafiło kilka nowości. Największą z nich jest możliwość wejścia na pokład statku-matki oraz wyzwania i aktywności z tym związane. Cała reszta to nowe skórki, lotnie, emotki, plecaki i inne przedmioty kosmetyczne. W sieci pojawiły się jednak informacje o możliwym powrocie do gry jednego z trybów. O jaki dokładnie chodzi?

Do tej pory Epic Games wprowadzało do Fortnite wiele trybów tymczasowych, które były dostępne w grze tylko przez określony czas. Pierwszy z nich został dodany w 2017 roku podczas Game Awards i było to 50v50. Z biegiem lat był on zmieniany i dostosowywany to ogólnych potrzeb i trendów, ale bardzo mocno utkwił w pamięci graczy, którzy na pewno ucieszą się z jego powrotu. Najwięksi leekerzy Fortnite informują o ponownym dodaniu tego trybu w formie dostosowanej do rywalizacji.

Zobacz również:

  • Fortnite - darmowe V-dolce podczas nadchodzącego eventu? Nie dla wszystkich
  • Polski souls like z Achillesem w roli głównej? To się dzieje
  • Epic Games Store udostępnia dwie darmowe gry

Według przecieków są dwie możliwości pojawienia się trybu 50v50 w Fortnite. Albo będą to dwie różne wersje, albo tylko jedna, nastawiona w pełni na rywalizację, w której ma nie być dostępu do pojazdów. Nie ma w tej chwili jeszcze dokładnych informacji, kiedy 50v50 zostanie uruchomione.