Do księgarń trafi pierwszy z trzech tomów „World of Warcraft: Kroniki”

Jest to pierwszy tom oficjalnej serii książek, które szczegółowo opiszą kompletne dzieje tego świata. Ruszyła już przedsprzedaż!

"World of Warcraft: Kroniki" to pierwszy z trzech tomów oficjalnej serii. Liczy sobie ponad 150 stron, na których zapisano zarówno znane graczom historie, jak i też całkowicie nowe opowieści. Zwraca uwagę grafika autorstwa dwóch rysowników: Petera Lee i Josepha Lacroix, dzięki którym magiczny świat ożywa - przykład poniżej.

Do księgarń trafi pierwszy z trzech tomów „World of Warcraft: Kroniki”

Nie brak również wielu map, prezentujących tereny historycznych batalii, które kształtowały losy Azeroth oraz historie powstawania i upadku kolejnych cywilizacji. Książka ta doskonale uzupełnia się z inną nowością wydawnictwa Insignis - jest nią „Wielka Księga POP-UP World of Warcraft”. Mamy tu do czynienia z encyklopedią, która w miarę rozkładania rozkładania pokazuje najbardziej charakterystyczne miasta i budowle świata Warcrafta. Dzięki temu jest nie tylko źródłem wiedzy, ale również mapą przestrzenną. Na jej kartach znajdziemy sylwetki bohaterów obu stron konfliktu oraz ciekawostki i opisy historyczne.

Do księgarń trafi pierwszy z trzech tomów „World of Warcraft: Kroniki”

Wielka Księga POP-UP World of Warcraf ukaże się w limitowanym nakładzie 1000 egzemplarzy - o jej dostępności wydawca poinformuje za pomocą swoich mediów społecznościowych. Natomiast "World of Warcraft: Kroniki" można zamawiać w przedsprzedaży na tej stronie.


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących