Do sieci trafiło zdjęcie pudełka, w którym ma być sprzedawany iPhone 6

Do premiery nowego telefonu Apple pozostał jeszcze miesiąc, ale w sieci pojawiło się zdjęcie pudełka, w którym ma być sprzedawany iPhone 6.

Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, to nowy iPhone 6 w wersji z 4,7-calowym ekranem ma zostać zaprezentowany już 9 września. Już teraz w sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć przedstawiających elementy nowego telefonu Apple. Fotografie przedstawiały zarówno samą obudowę, nowy czytnik linii papilarnych Touch ID, jak i makiety wykonane na podstawie plotek o wyglądzie nowego telefonu.

Obecne do tej pory zdjęcia przedstawiały sam telefon lub elementy obudowy, ale nie widzieliśmy jeszcze pudełka. Dzisiaj pojawiła się fotografia, która wedle jej autora przedstawia opakowanie, w którym nowy iPhone 6 ma trafiać do klientów. Wedle osoby, która wypuściła informację do sieci, pudełko trafiło w ręce jednego z betatesterów sprzętu Apple.

Nie można mieć jednak pewności, że pudełko jest autentyczne, chociaż portal techradar.com, który dostał zdjęcie od anonimowego źródła twierdzi, że wszystko na to wskazuje. Zastanawiające jest jednak to, że na pudełku przedstawiającym rzekomo iPhone’a 6, nie ma ikony Health.app. Aplikacja integrująca dane na temat zdrowia użytkownika telefonu z pewnością będzie ważną nowością w systemie iOS 8.

Bardzo prawdopodobne, że pudełko nie pochodzi wcale od Apple, a jest jedynie opakowaniem jednego z chińskich telefonów z Androidem, które stworzone zostały na bazie plotek o nowym iPhonie 6. Jak faktycznie będzie wyglądało pudełko nowego telefonu Apple dowiemy się już za miesiąc.

źródło: techradar.com