Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia smartfonów Sony Xperia Z3 i Xperia Z3 Compact

Telefony Sony Xperia Z3 i Xperia Z3 Compact nie zostały jeszcze oficjalnie zapowiedziane, ale pierwsze zdjęcie przedstawiające oba modele przedostało się do sieci. Wygląda na to, że kolejna generacja urządzeń japońskiego producenta będzie wyglądać bardzo podobnie do poprzedników.

Smartfon Sony Xperia Z2 zadebiutował na początku roku podczas targów MWC 2014 w Barcelonie. Biorąc pod uwagę półroczny plan wydawniczy japońskiej firmy nowego sztandardowego modelu można spodziewać się już we wrześniu podczas targów IFA 2014 w Berlinie. Na tak rychłą datę premiery wskazuje zdjęcie przedstawiające rzekomo smartfony Sony Xperia Z3 i Xperia Z3 Compact, które trafiło do sieci.

Zdjęcie nowych smartfonów Sony, którymi mają być Xperia Z3 i Xperia Z3 Compact pojawiło się w sieci na forum Esato. Jeśli wierzyć osobie, która je tam udostępniła, nowe telefony japońskiego producenta będą pod względem wyglądu bardzo podobne do innych urządzeń z linii Xperia Z. Czy fotografia faktycznie prezentuje nowe urządzenia Sony przed premierą dowiemy się najpewniej już we wrześniu podczas targów IFA 2014, które odbędą się w Berlinie.

Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia smartfonów Sony Xperia Z3 i Xperia Z3 Compact

Możliwe jednak, że zdjęcie przedstawia tylko jeden ze wczesnych prototypów, a urządzenia które wejdą oficjalnie do sprzedaży będą wyglądały zupełnie inaczej. Potwierdziłoby to wypowiedzi przedstawicieli Sony, którzy zapowiadali już odświeżenie swojej linii topowych smartfonów pod względem wyglądu. Nie wiadomo jednak, czy chodzi tutaj o kolejny model o nazwie Xperia Z3, czy inny design dostanie dopiero Xperia Z4 w 2015 roku.

źródło: phonearena.com