Do sprzedaży trafi 5 różnych zestawów konsoli Sony PS4

Premiera konsoli nowej generacji PS4 zbliża się wielkimi krokami. Im bliżej listopada, tym więcej informacji mamy na jej temat. Tym razem nie są to nawet plotki, a wiadomości potwierdzone przez brytyjski oddział Sony Computer Entertainment. Poinformował on graczy o tym, jakie pięć różnych zestawów z konsolą Sony PlayStation 4 trafi do sprzedaży.

Premiera nowego produktu Sony przeznaczonego dla graczy ma mieć miejsce już w listopadzie tego roku. Już za nieco ponad miesiąc gracze będą mogli cieszyć się najnowszym PS4. Oczywiście aby cieszyć się konsolą, potrzebne są przecież jeszcze gry. Japońska firma doskonale sobie zdaje z tego sprawę, dlatego będzie oferować aż pięć różnych zestawów. Podstawowym jest oczywiście konsola z padem.

Pierwszym zapowiedziany oficjalnie zestaw zawierający dodatki oferowany jest w cenie 449 funtów. Składa się on naturalnie z konsoli PS4 i pada DualShock 4, a do tego dodawany jest drugi pad, akcesorium o nazwie PlayStation Camera oraz gra Killzone: Shadow Fall. Informacje na temat tego pakietu pojawiły się już wcześniej, ale pozostałe trzy tzw. bundle zostały ujawnione pierwszy raz dopiero dziś.

Zobacz również:

  • Oszuści zarobili już krocie na sprzedaży PS5 i Xbox Series X [Aktualizacja 30.11.2021]
  • GTA The Trilogy Definitive Edition - aktualizacja naprawia grę. Czeka nas sporo pobierania

W cenie 449 funtów oferowana będzie konsola PS4 bez dodatkowego pada, ale za to z dwoma grami, którymi są wspomniany wyżej Killzone: Shadow Fall oraz DriveClub. Pozostałe dwa bundle będą kosztowały natomiast 399 funtów, gdzie dodawanymi do konsoli tytułami będzie Watch_Dogs, albo, po raz kolejny, Killzone: Shadow Fall - w tym wypadku w edycji specjalnej.

Do sprzedaży trafi 5 różnych zestawów konsoli Sony PS4

ps4

Osoby, które już złożyły zamówienie na konsolę PS4, mogą bez problemu teraz zmienić zdanie i zamówić zamiast samej konsoli dowolny zestaw, a przynajmniej tak zapewnia Sony. Nie trudno policzyć, że jeżeli ktoś planował skompletowanie takiego zestawu jak zaproponowany samodzielnie, to propozycja Sony jest atrakcyjna cenowo.

źródło: uk.ign.com