Do wszystkich chłopców, których kochałam 3 - premiera już niedługo!

Platforma Netflix udostępniła oficjalny zwiastun trzeciej odsłony "Do wszystkich chłopców, których kochałam". Kiedy możemy spodziewać się premiery?

"Do wszystkich chłopców, których kochałam" to film, który zaskarbił sobie ogromną liczbę fanów, szczególnie wśród młodzieży. Produkcja doczekała się nawet wyróżnień w postaci między innymi wygranych dwóch Złotych Popcornów za najlepszy pocałunek i przełomową rolę Noaha Centineo. Fabuła filmu opowiada historię Lary Jean, której sekretne listy miłosne zostały odkryte. Jej życie już nigdy nie miało być takie samo. Produkcja "Do wszystkich chłopców, których kochałam" miała swoją premierę w roku 2018, a już niedługo światło dzienne ujrzy jej trzecia odsłona o tytule "Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze".

Lara Jean Covey przygotowuje się do opuszczenia szkolnych murów i wkroczenia w dorosłość. Kilka otwierających oczy podróży sprawi, że zacznie inaczej wyobrażać sobie życie i relacje z rodziną, przyjaciółmi i Peterem po ukończeniu szkoły.

Według oficjalnych informacji premiera filmu odbędzie się na platformie Netflix w piątek 12 lutego 2021 roku. Oznacza to, że "Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze" będzie idealną propozycją na świętowanie Walentynek z drugą połówką w domowym zaciszu.

Zobacz również: To ostatnia chwila na obejrzenie filmu o Lady Dianie na Netflixie!