Dobre i złe wieści o grze Ghostbusters

Gra Ghostbusters jest już na bardzo zaawansowanym etapie produkcji. IGN Australia przyznaje, że ma zarówno dobre jak i złe informacje związane z tytułem. To, jak bardzo zmieniają one dotychczasowy obraz gry, oceńcie sami.

Pierwszą bardzo dobrą informacją jest to, że gra na pewno ukaże się zarówno na Xboxa 360 jak i na PlayStation 3. W ostatnim czasie rożnie z tym bywało, jednakże przy Ghostbusters posiadacze tych konsol mogą być raczej spokojni.

Dobre i złe wieści o grze Ghostbusters

Drugim plusem jest obecność przy produkcji gry zarówno Dana Ackroyda jak i Harolda Ramisa. Ci dwaj panowie podobno uwielbiają takie gry i wkładają w pracę maksimum wysiłku. Możemy więc spodziewać się naprawdę dobrego klimatu rozgrywki.

Zobacz również:

  • Prawdziwa gratka dla fanów „Pogromców duchów” – będzie kolejna produkcja! Czego możemy się spodziewać?

Jakie zatem mamy minusy? Po pierwsze nie będzie żadnej możliwości współdziałania pomiędzy poszczególnymi postaciami w grze. Zdaniem przedstawiciela, znacznie skomplikowałoby to i zniekształciło fabułę.

Drugim minusem jest brak postaci Dany. Wiadomo, że zostanie ona zastąpiona innym żeńskim odpowiednikiem. Twórcy tłumaczą zmianę niemożliwością dopasowania bohaterki do fabuły gry. Z drugiej strony, bardzo prawdopodobne wydaje się to, że Sigourney Weaver nie zgodziła się wziąć udziału w produkcji.

Jak ostatecznie zaprezentują się Ghostbusters? Cóż, odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero po premierze gry. Do tego czasu jeszcze wiele może się zmienić...