DockFun 4.6: docki dla każdego i bez ograniczeń

Nowa wersja bardzo pożytecznej aplikacji DockFun pojawiła się w ofercie firmy Donelleschi Software. Dzięki niej, każdy użytkownik systemu Mac OS X, w zależności od potrzeb może stworzyć sobie nieograniczoną liczbę tematycznych docków z wybranymi aplikacjami.

DockFun został napisany w oparciu o środowisko Cocoa i współpracuje z systemami operacyjnymi Mac OS X 10.2 i 10.3. Jego głównym zadaniem jest łatwy dostęp do szeregu aplikacji z poziomu systemowego docka. W tym celu możemy utworzyć nieskończenie wiele docków tematycznych, zawierających uprzednio wyselekcjonowane aplikacje. Pomiędzy poszczególnymi dockami możemy się w prosty sposób przełączać, a panel kontrolny o nazwie Dockpit pozwala na łatwe zarządzanie nimi – dodawanie nowych, usuwanie oraz modyfikowanie już istniejących. Funkcjonalność aplikacji wzbogaca dodatkowo opcja Autolaunch, dzięki której za pomocą jednego przycisku możemy uruchomić jednocześnie kilka zdefiniowanych wcześniej programów. Nowa wersja aplikacji zawiera usprawiony mechanizm wyszukiwania, a także charakteryzuje się poprawioną kompatybilnością z serwerową edycją systemu Mac OS X.

Pełna wersja DockFun 4.6 kosztuje 19,95 USD. Już dziś jednak zachęcamy do pobierania wersji shareware z naszego serwisu FTP.

Więcej informacji: http://www.donelleschi.com