Doda promuje nowe Gadu-Gadu

Odbieranie rozmów z telefonów stacjonarnych i komórkowych

Rewolucja w telefonii internetowej spowodowała, że coraz więcej internautów zaczyna korzystać z tych usług (dzwonienie za granicę lub połączenia komputer-komputer), ale również coraz bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak odbieranie połączeń przychodzących na komputerze. Teraz nie musisz już posiadać dwóch komunikatorów, jednego do rozmów tekstowych i drugiego pełniącego funkcję telefonu stacjonarnego.

Na mapce widać strefy numerów, które można przypisać do numeru GG

Na mapce widać strefy numerów, które można przypisać do numeru GG

Udostępniono numer telefoniczny do sieci Gadu-Gadu, który należy wybrać z klawiatury telefonu (22) 427 77 77 a następnie wybrany numer Gadu-Gadu (np. 3866332 - jest to numer Biura Obsługi Klienta w IDG). Inną możliwością jest przypisanie wybranego numeru stacjonarnego do numeru GG, wówczas połączenia wykonywane na numer telefoniczny będą odbierane bezpośrednio na komunikatorze Gadu-Gadu.

Sygnał oczekiwania zamiast super dzwonka w komórce?

Fajny sygnał oczekiwania umożliwia zastąpienie tradycyjnego dźwięku oczekiwania wybraną muzyką. Dzięki temu użytkownicy Gadu-Gadu mogą wziąć udział w szaleństwie jakie od wielu lat ogarnęło użytkowników telefonów komórkowych - pobierających, wgrywających, konwertujących i wysyłających dzwonki. Dolly Song Holly Dolly, Enigma (Give A Little Bit Of Mhm To Me) Amanda Lear, Love Generation Bob Sinclar feat. Gary Nesta Pine, Call On Me Eric Prydz to utwory znane z ostatnich stron kolorowych czasopism... Na stroniehttp://gadunaglos.pl przeczytaliśmy, że obecnie usługa jest dostępna tylko dla połączeń przychodzących z sieci telefonicznej, ale wkrótce będzie także dostępna dla rozmów pomiędzy numerami GG.

Ciekawy serwis zielonasluchawka.pl

Ciekawy serwis zielonasluchawka.pl