Doda promuje nowe Gadu-Gadu

Znana piosenkarka - Doda - użyczyła swojego głosu do nagrania na pocztę głosową Gadu-Gadu 7.7. Celem akcji jest promocja nowych usług VoIP, czyli komunikacji głosowej przez Internet. To nie koniec niespodzianek, bo przedstawiciele Gadu-Gadu zapowiadają kolejne elementy projektu, które zostaną upublicznione 27 lipca (w dniu premiery najnowszej płyty Dody). Warto wspomnieć, że doczekaliśmy się nowych funkcji w najpopularniejszym programie komunikacyjnym. Dostępne są m.in. połączenia ze zwykłych sieci telekomunikacyjnych na numer GG. Pobierz najnowszą aplikację Gadu-Gadu.

Firma Gadu-Gadu ogłosiła naGłośniejszy konkurs internetowy pod znakiem Zielonej Słuchawki, który będzie trwał od 6 do 20 lipca. Właśnie na początku tej akcji Doda nagrała się wszystkim użytkownikom Gadu-Gadu na pocztę głosową. "Nagranie przez samą Dodę wiadomości głosowych w Gadu-Gadu to dopiero początek większego projektu z elementem zaskoczenia... Niespodziankę w całej okazałości będzie można poznać w dniu premiery najnowszej płyty Dody, czyli już 27 lipca" - mówi Agnieszka Gajzler, Manager ds. Promocji w Gadu-Gadu S.A.

"Gadu-Gadu to nie tylko popularny sposób na rozmowy tekstowe, ale również komunikator głosowy, dzięki któremu możemy nawiązywać i odbierać bezpłatne połączenia głosowe, wykonywać rozmowy telefoniczne, Gadu-Gadu w najnowszej wersji zastępuje tradycyjny telefon" - mówi Jarosław Rybus z Gadu-Gadu S.A.

Jak odsłuchać powitanie głosowe Dody w swoim Gadu-Gadu? Wystarczy posiadać najnowszą wersję Gadu-Gadu 7.7 wyposażoną w rozmowy głosowe i otworzyć zakładkę telefonu, znajdziemy w niej pocztę głosową. Pobierz program Gadu-Gadu 7.7 build 3445 pl

Trzeba przyznać, że promocja Gadu-Gadu ma rozmach...

Trzeba przyznać, że promocja Gadu-Gadu ma rozmach...

Okładka nowej płyty Dody

Okładka nowej płyty Dody

"Dodam tylko, że tak niestandardowej akcji promocyjnej i specyfiki dotarcia nie powtórzy już nigdy nikt... :-) ...poczekajcie do 27 lipca" - zachęca Maja Sablewska, Manager Dody.

Aktualizacja: 10 lipca 2007 10:17

Pojawiła się nowa wersja programu Gadu-Gadu, oznaczona jako GG 7.7 (build 3669). Zmiany w stosunku do poprzedniego wydania są następujące:

- Zostaw wiadomość głosową - możliwość zostawienia wiadomości głosowej w poczcie głosowej użytkownika;

- poprawki łączenia się z Gadu naGłos w niektórych konfiguracjach systemowych;

- obsługa url w postaci:

> gadunaglos:gg/numer_GG - rozmowa głosowa z użytkownikiem o numerze numer_GG;

> gadunaglos:telefon/numer_telefonu - rozmowa telefoniczna;

> gadunaglos:poczta/numer_GG - połączenie z pocztą głosową użytkownika o numerze numer_GG;

- drobne poprawki w interfejsie użytkownika.

Pobierz najnowszą wersję programu GG 7.7 (build 3669)