Dodatek Anarchy Edition dla zamawiających Rage przed premierą... w Ameryce

Każdy kto zamówi grę Rage przed premierą w USA lub Kanadzie otrzyma za darmo dodatek Anarchy Edition. Na obecnym etapie oferta przeznaczona jest tylko dla graczy z Ameryki Północnej. Sam bonus oferuje zestaw dodatkowych misji, a także nowe uzbrojenie, pancerz i pojazd.

Rage to gra FPS, której producentem jest studio id Software odpowiedzialne m.in. za serie Doom, Quake i Wolfenstein. Wydawcą gry jest firma Bethesda Softworks znana z serii Elder Scrolls i gry Fallouta 3. Twórcy gry ogłosili, że amerykańscy gracze, którzy zamówią Rage przed premierą otrzymają za darmo dodatek Anarchy Edition.

Serwis ComputerandVideoGames.com informuje, że trwają prace nad przygotowaniem podobnej oferty dla graczy spoza USA i Kanady, ale na razie nie podano żadnych informacji na ten temat. W późniejszym czasie dodatek będzie dostępny dla wszystkich ale nie za darmo.

Bonusowy pakiet zawiera misje Westland Sewer rozgrywające się w opuszczonych kanałach pełnych mutantów. Oddaje też graczowi dwie nowe bronie - jest to obrzyn i kastet. Oprócz tego udostępnia pojazd Rat Rod i pancerz Crimson Elite.

Gra Rage będzie miała swoją premierę 16 września 2011 roku. W Ameryce Północnej ukaże się trzy dni wcześniej.