Dodatek The Sims Impreza jest do bani!

Witamy w kolejnym gorącym podsumowaniu tygodnia z The Sims. Czytając poniższy artykuł dowiecie się, jakie nowości pojawiły się przy waszym ulubionym tytule. Dowiecie się m.in. o tym dlaczego nie warto kupować akcesoriów The Sims: Impreza. Całość jest niezwykle profesjonalna - tekst napisaliśmy po konsultacjach z redaktorami popularnego serwisu fanowskiego Simsy.pl.

Dodatek The Sims Impreza jest do bani!

Już od tygodnia na półkach sklepowych w całym kraju, w cenie 30 złotych, znajduje się nowy zestaw przedmiotów do The Sims 2 o podtytule Impreza. Gracze znajdą w nim ponad 60 nowych obiektów potrzebnych do przygotowania wspaniałego przyjęcia z udziałem simów.

Serwis Sims Rewolucja tydzień przed premierą produktu zorganizował Tydzień z The Sims 2: Impreza. Przez kilka dni publikował tym samym screeny i materiały filmowe z gry. Całość uwiecznił szczegółowy test.

Niestety, redaktorzy serwisu alarmują, że akcesoria "Impreza" to najgorszy dodatek tego typu do simowej gry. Powodem są mało oryginalne przedmioty, problemy z uruchomieniem oraz wysoka cena. Przeciętnemu graczowi o wiele bardziej opłaca się ściągnąć kilkadziesiąt dodatków wykonanych przez fanów. Znajdziecie je na łamach serwisu Sims Rewolucja.

Lecimy dalej. Koncern Electronic Arts promując swój nowy zestaw przedmiotów opublikował darmową grę online, w której zadaniem graczy jest umeblowanie pokoju obiektami z kolekcji Imprezy.

Kilka dni temu odbył się oficjalny czat z udziałem producentów gry na temat dodatku Cztery pory roku oraz zestawu Impreza. Jeśli nie byłeś na nim obecny możesz przeczytać zapisz czatu w języku angielskim, który znajduje się pod tym adresem.

Masz zarejestrowany egzemplarz The Sims 2? Jeśli tak, to już teraz możesz pobrać oficjalny dodatek, którym jest model samochodu Ford Mustang GT ze stajni Forda.

Informacja powstała przy ścisłej współpracy z serwisem Sims Rewolucja. Więcej informacji znajdziecie na jego łamach.