Dodatek do Elder Scrolls III w tym roku!

Choć polska premiera Elder Scrolls III: Morrowind, miała miejsce zaledwie kilka miesięcy temu, CD Projekt zapowiada już wydanie oficjalnego dodatku do gry pt. Tribunal.

Akcja gry przeniesie nas do dobrze znanej prowincji Morrowind, w której władze obejmuje nowy i okrutny władca. W krainie zaczyna panować chaos, a główny bohater zostaje zmuszony do ucieczki przez depczących mu po piętach bezwzględnych zabójców.

Z nowości które znajdą się w dodatku warto wymienić niezwykle wciągający scenariusz, nowe potwory, wyposażenie, broń i zbroje. W grze wprowadzono również szereg pomniejszych udogodnień takich jak usprawniony interfejs, dziennik czy mapa, na której można robić własne notatki.

Podobnie jak wersja podstawowa trzeciej części Elder Scrolls, również dodatek Tribunal zostanie wydany w polskiej kinowej wersji językowej (dialogi w języku angielskim, napisy w polskim). Choć nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery gry, wiemy że Elder Scrolls III: Tribunal ukaże się jeszcze w tym roku, a jego cena została już ustalona na 59,90 zł.


Zobacz również