Dodatek do EverQuest wkrótce!

W przyszłym tygodniu w Sieci pojawi się płatne rozszerzenie do jednej z najpopularniejszych gier typu "massive online multiplayer" pt. EverQuest: The Legacy of Ykesha.

Rozszerzenie wprowadza sporo nowych narzędzi do interfejsu, co według zapowiedzi autorów powinno znacznie ułatwić poruszanie się po świecie gry. Wprowadzono m.in. narzędzie usprawniające poszukiwania w sieci graczy spełniających określone wymagania a także "NPC conversation journal", który automatycznie zapisuje "dialog questowy" w stosownym formacie.

Każdy gracz, który nabędzie rozszerzenie uzyska również prawie pełny dostęp do nowego systemu kartograficznego (nie jest wymagany tzw. trade skill) - niewielka część z zasobów tego systemu może być zarezerwowana dla osób posiadających specjalne glejty. Poprawiono również interfejs zarządzania gildią tak aby jej członkowie mogli się łatwiej ze sobą kontaktować. The Legacy of Ykesha zaoferuje również graczom nową grywalną rasę (the froglocks), nowe potwory oraz pięć nowych stref (zones).

Od 24 lutego 2003 rozszerzenie EverQuest: The Legacy of Ykesha będzie dostępne na oficjalnej stronie gry w cenie 17,99 USD (dla osób które zamówią grę wcześniej) lub za 21,99 USD (dla tych którzy zdecydują się kupić ją po oficjalnej premierze dodatku).


Zobacz również