Dodatek do Morrowind w czerwcu

Choć zachodni gracze cieszą się dodatkiem do The Elder Scrolls III od listopada ubiegłego roku, polscy fani tej serii i gier RPG będą musieli poczekać jeszcze miesiąc, zanim gra w polskiej wersji trafi na półki naszych sklepów.

The Elder Scrolls III: Tribunal, w Polsce ukaże się z podtytułem Trójca, co zostało podyktowane zachowaniem spójności fabularnej z oryginalną wersją Morrowind. Dzięki zapowiadanemu dodatkowi gracze znów będą mieli okazję znaleźć się w dobrze znanym z świecie Imperium Tamriel. Akcja gry rozpoczyna się w chwili kiedy na tronie królestwa Morrowind zasiada nowy okrutny władca, a po piętach głównego bohatera zaczynają deptać płatni zabójcy. Dzięki "nowemu" dodatkowi gracze będą mieli okazję odwiedzić stolicę Morrowind, potężne lochy oraz pradawne i niebezpieczne ruiny.

Podczas rozgrywki gracz będzie zmuszony pokonać hordy goblinów i wiele innych przedziwnych i okrutnych stworów spotykanych w imperium Tamriel. Do dyspozycji gracza oddano nowy, potężny ekwipunek, broń i zbroje. Ulepszono również interfejs, dziennik oraz mapę pozwalającą na dokonywanie na niej zapisków. Ważne jest to, że przygodę zawartą w dodatku możemy rozpocząć w dowolnym momencie grania w podstawową wersję gry.

The Elder Scrolls III Tribunal, ukaże się w polskiej, profesjonalnej kinowej wersji językowej w cenie 59,90 zł, a w pudełku oprócz płyty CD z grą, znajdziecie także mapę przedstawiającą krainę Morrowind.


Zobacz również