Dodatek do Neverwinter Nights

W planie wydawniczym firmy CD Projekt znalazł się pierwszy oficjalny dodatek do gry Neverwinter Nights - The Shadows of Undrentide.

Nowa przygoda oferuje graczom kampanię, która ma zapewnić około 40 godzin wspaniałej zabawy. The Shadows of Undrentide został zaprojektowany tak, by gracz mógł rozpocząć przygodę nierozwiniętą postacią. Co więcej, w grze znajdziemy nowe klasy, potwory, czary, a także zupełnie nowe tematy graficzne. Ponieważ dodatek został podzielony na trzy rozdziały istnieje możliwość rozpoczęcia drugiego czy trzeciego rozdziału już rozwiniętą postacią z NWN. Ponadto gracz będzie miał większy wpływ na poczynania kompanów kierowanego przez niego bohatera (np. dostęp do wyposażenia).

Dodatek Neverwinter Nights: The Shadows of Undrentide zostanie wydany w profesjonalnej polskiej wersji językowej i w cenie 79,90 zł trafi do sklepów już 24 lipca 2003

Jednoczesnie CD Projekt poinformował o rozpoczęciu na swojej stronie zapisów na angielską wersję pierwszego oficjalnego dodatku do Warcrafta III pt. The Frozen Throne. Zapisy rozpoczęły się 21 maja i potrwają do 15 czerwca. Dodatek w wersji oryginalnej dostępny będzie w cenie 99,90 zł.

Więcej informacji: www.cdprojekt.info


Zobacz również