Dodatki do "Świętego Gralla"

Brytyjski oddział Columbii zapowiedział wydanie na DVD filmu "Monty Python and the Holy Grail" na 4 marca. Poznaliśmy listę, jak można się domyśleć, bardzo śmiesznych dodatków.

Brytyjski oddział Columbii zapowiedział wydanie na DVD filmu "Monty Python and the Holy Grail" na 4 marca. Więcej na temat produkcji znajdziemy w komentarzach: prowadzonym przez Terry'ego Jones i Terry'ego Gilliama i drugim, w którym głos zabrali John Cleese, Michael Palin i Eric Idle.

Wśród krótkich form znajdziemy między innymi zabójczego królika i materiał o sposobach na orzechy kokosowe, czyli: "How to use your coconuts". Nie zabraknie też szekspirowskich napisów, czy relacji "Monty Python and the Holy Grail in Japanese with not quit right English subtitles".

Z pewnością na uwagę zasługują: animowana scena lego, zwiastuny i scenariusz. Całość uzupełniają dwa dokumenty poświęcone produkcji, czyli 45-minutowy "Quest for the Holy Grail Locations" i z planu jeszcze z lat 70.

Zapowiada się wspaniała zabawa dla fanów najśmieszniejszych Brytyjczyków, szczególnie że to prawdopodobnie nie są wszystkie czekające nas dodatki w tym wydaniu.


Zobacz również