Dodatki do Unreala

Już wkrótce w ręce graczy wpadnie dodatek do Unreal Tournament 2003 zawierający nowe mapy i mody autorstwa Epic i Digital Extremes.

Prace nad dodatkiem dobiegają końca i już wkrótce wszyscy fani gry będą mogli bezpłatnie pobrać plik zawierający trzy nowe mody, dziewięć map i trzy dodatkowe sample z głosami nowych "konferansjerów".

Pierwszy z nowych modów "mutant game" sprawia, że jeden z biorących udział w grze uczestników staje się mutantem, którego siły życiowe regenerują się zdecydowanie szybciej niż u innych graczy. Jeżeli mutant starci w walce życie, jego umiejętności przejmuje zawodnik, który pozbawił go życia. Rozgrywkę wygrywa ten gracz który najdłużej pozostawał mutantem. Zasady rozgrywki w drugim z dostępnych modów, "last men standing" są oczywiste więc pominę wyjaśnienia. Trzeci mod, invasion jest ciekawym rozwiązaniem przeznaczonym do gry zespołowej, w której gracze wspólnymi siłami muszą powstrzymać hordy atakujących obcych.

Wśród dziewięciu nowych map, o różnej wielkości znajdzie się wiele niespotykanych do tej pory w grze lokacji, które wywarły spore wrażenie na uczestnikach zawodów Cyberathlete Professional League pod koniec ubiegłego roku.