Dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia oraz Krew i Wino w przedsprzedaży

Serca z Kamienia oraz Krew i Wino

Wiedźmin 3: Dziki Gon to osadzona w olśniewającym uniwersum fantasy gra RPG nowej generacji, w której nacisk położono na otwarty świat, bogatą fabułę, trudne wybory i ich rzeczywiste konsekwencje. Gracz wciela się w Geralta z Rivii – zawodowego łowcę potworów, któremu powierzono zadanie odszukania dziecka z prastarej przepowiedni. Nadchodzące dodatki zaoferują zupełnie nową zawartość, przedmioty i przeciwników oraz wprowadzą do gry nowych bohaterów i postaci znane i lubiane przez fanów uniwersum.

Serca z Kamienia to nowe, kilkunastogodzinne przygody, które zabiorą graczy do Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu, gdzie wciągnięty w mroczną intrygę Geralt spotka tajemniczego Pana Lusterko. Dodatek będzie miał premierę w październiku 2015 roku.

Krew i Wino to ponad dwudziestogodzinna historia osadzona w zupełnie nowym regionie świata Wiedźmina - Toussaint. W krainie nietkniętej wojną, gdzie atmosfera beztroski i hulanek jest jedynie przykrywką dla krwawego sekretu, Geraltowi przyjdzie stawić czoła złu, które jest w stanie zwalczyć tylko wiedźmin. Krew i Wino pojawi się w sprzedaży w pierwszym kwartale 2016 roku.

Pakiet obu dodatków w formie cyfrowej jest już dostępny w przedsprzedaży w CDP.pl w cenie 99,99 zł.

Dodatki można zakupić również w pakiecie z podstawową wersją gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w promocyjnej cenie 219,99 zł.

Więcej informacji na: CDP.pl/wiedzmin