Dodatkowe 15 GB internetu na Wielkanoc od T-Mobile

Obecna sytuacja ogranicza spotkania z rodziną i przyjaciółmi, jednak nie rezygnujmy z kontaktu z najbliższymi, szczególnie podczas nadchodzących świąt wielkanocnych. W ramach kampanii Jesteśmy dla Ciebie, T-Mobile przygotował specjalną ofertę, dzięki której będzie to łatwiejsze.

Sieć komórkowa T-Mobile wspiera swoich użytkowników kolejnymi promocjami, które mają ułatwiać codzienne funkcjonowanie w nietypowej dla wszystkich sytuacji. W ramach wielkanocnej odsłony kampanii Jesteśmy dla Ciebie operator T-Mobile udostępnia wszystkim klientom 15 GB darmowego internetu w prezencie. Użytkownicy T-Mobile na kartę, MIX i Heyah mogą skorzystać także z uruchomionej oferty – 100 darmowych minut.

Dodatkowe 15 GB internetu na Wielkanoc od T-Mobile

Aktywacja 15 GB

Z dodatkowych gigabajtów od T-Mobile będzie można skorzystać od piątku, 10 kwietnia, do poniedziału 13 kwietnia. Darmowy transfer danych można aktywować za pomocą aplikacji Mój T-Mobile. W ciągu 72 godzin użytkownicy powinni otrzymać potwierdzenie SMS-em.

Zobacz również:

  • Oddaj stary smartfon i zdobądź nowy w T-Mobile

Klienci ofert na kartę i MIX mogą korzystać z dodatkowego limitu danych przez 7 dni, a w przypadku abonentów paczka ważna jest do wystawienia najbliższej faktury.

Szczegółowe informacje znajdziecie na: www.t-mobile.pl

Podczas rodzinnych rozmów powinniśmy zadbać o jak najlepszą jakość połączenia. Warto zatem pomyśleć o zakupie nowego telefonu z dostępem do konkretnych aplikacji. Polecamy smartfon Oppo Realme C3