Doktor Strange w Multiwersum Obłędu już w Disney+! Ile kosztuje dostęp?

Najnowsza produkcja Marvela jest już dostępna na platformie Disney+. Ile trzeba zapłacić, żeby obejrzeć film?

Doktor Strange w Multiwersum Obłędu (fot. Marvel)

Doktor Strange w Multiwersum Obłędu to najnowsza produkcja MCU, która miała swoją premierę 6 maja tego roku. W filmie ponownie w roli głównej zobaczymy Benedicta Cumberbatcha, który na ekranach pojawi się w towarzystwie m.in. Elizabeth Olsen, Rachel McAdams, Benedicta Wonga, Chiwetela Ejiofora, Michaela Stuhlbarga. Marvel przedstawia multiwersum i przesuwa jego granice dalej niż kiedykolwiek wcześniej. Główny bohater z pomocą mistycznych sojuszników, zarówno starych, jak i nowych, przemierza zagmatwane i niebezpieczne alternatywne rzeczywistości, aby stawić czoła tajemniczemu nowemu przeciwnikowi.

Od dzisiaj Doktor Strange w Multiwersum Obłędu jest dostępny na platformie Disney+, która zadebiutowała w Polsce 14 czerwca.

Disney Plus - ile kosztuje dostęp?

Subskrypcja Disney Plus jest aktualnie dostępna w dwóch wariantach cenowych. Możemy skorzystać z miesięcznej subskrypcji lub opłacić dostęp za cały rok z góry.

Jeśli zdecydujemy się na zakup abonamentu na rok, możemy liczyć na promocję, która sprawia, że dwa miesiące otrzymamy za darmo.

Disney Plus - co jeszcze warto obejrzeć?

Disney Plus to nie tylko Doktor Strange. W ofercie platformy znajdziemy całe mnóstwo produkcji, które są sygnowane m.in. takimi markami jak Marvel, Star Wars, Pixar, Disney czy Star. Każdy fan popkultury znajdzie tutaj coś dla siebie i zapewne zostanie z platformą najdłużej. Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z Disney+? Zapraszamy do lektury specjalnego artkułu, w którym przedstawiamy nasze spostrzeżenia.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: