Dołącz do gry w Fortnite i wygrywaj nagrody w nowym sezonie Dobrego Gracza

Nadszedł czas na nowe wyzwania dla wytrwałych! Graj, ćwicz swoje umiejętności i wygrywaj cenne nagrody. Przedstawiamy kolejny sezon akcji Dobry Gracz, za udział w której można otrzymać profesjonalny sprzęt marki Bloody. Do zabawy mogą teraz dołączyć również fani popularnego gatunku battleroyale, stając do zawodów w jednej z najbardziej uznanych gier minionego roku, czyli Fortnite.

Wyskocz z szybującego autobusu wprost na pole bitwy, by mierzyć się w dynamicznych starciach z blisko setką graczy jednocześnie. Dokładnie przeczesuj każdy skrawek ogromnej wyspy, a z pewnością natrafisz na uzbrojenie, które wspomoże cię w walce z wrogami. Strzelaj, tańcz, baw się i buduj konstrukcje, ale pamiętaj, że czas do końca rundy nieubłaganie ucieka! Przede wszystkim jednak nabieraj doświadczenia, a wraz z nim otrzymuj punkty, które będziesz mógł wymieniać na atrakcyjne nagrody marki Bloody.

Wystarczy, że dołączysz ponad17 tysięcy aktywnych Dobrych Graczy, rejestrując się na stroniehttps://dobrygracz.pl/. Następnie połączysz swoje konto z grami i już możesz wziąć udział w zabawie, podejmując się kolejnych wyzwań i zdobywając osiągnięcia o różnorodnym poziomie trudności. W Fortnite otrzymasz punkty m.in. za pokonanych wrogów, zwycięstwa, liczbę rozegranych meczy i wiele innych! To świetna okazja, by postawić pierwsze kroki w świecie profesjonalnych rozgrywek.

Zobacz również:

  • Assassin's Creed Infinity - premiera, rozgrywka, fabuła. Wszystko, co wiemy [21.07.2021]
  • PS Plus sierpień 2021 - sprawdź, jakie darmowe gry na nas czekają

Punkty można również zdobywać biorąc udział w konkursach organizowanych na portalu, zapisując się do newslettera, oglądając filmy od partnerów czy polecając stronę znajomym. Serwis oferuje również możliwość synchronizacji Counter Strike: Global Offensive i League of Legends. Ale ponieważ Dobrzy Gracze nie ograniczają się tylko do tych tytułów, z czasem do akcji dołączą kolejne popularne gry esportowe. Do zdobycia m. in. klawiatury mechaniczne z optycznymi przełącznikami Light Strike – Bloody B760, precyzyjne myszki Bloody P80 PRO, oraz gamingowe słuchawki Bloody M550. Gracze mogą porównywać swoje wyniki w ogólnej tabeli rankingowej, ścigając się o miano najlepszego i najskuteczniejszego. Dobry Gracz to nie tylko możliwość zdobycia cennych nagród marki Bloody, ale także świetne miejsce do szlifowania własnych umiejętności. Każdy użytkownik może śledzić swoje statystyki, analizować je i na tej podstawie doskonalić swój warsztat. To kompleksowa platforma, która nie tylko nagradza wytrwałych, ale też motywuje do ciężkiej pracy.

Dobry Gracz to akcja mająca na celu zebranie społeczności graczy i nagrodzenie ich za granie w ulubione tytuły. Dołączenie jest banalnie proste: wystarczy zarejestrować się na portalu i podać niezbędne informacje. Dzięki zdobytym punktom i wygranym konkursom użytkownicy będą mieli okazję dostać profesjonalny sprzęt gamingowy, z którym będą mogli grać jeszcze lepiej i dążyć na szczyt.