Dolphin Browser v6.0 - nowa wersja już dostępna

Dolphin Browser to jedna z przeglądarek stron internetowych na Androida. Właśnie ukazała się wersja 6.0. Oto jakich zmian możemy się spodziewać.

Najważniejszą zmianą w stosunku do Dolphin Browser v.5.0 jest wprowadzenie tzw. Webzine'u. Czym on jest? Dzięki niemu strony prezentują się przejrzyście i bardzo efektownie. Wszystkie z witryn widzimy bowiem w formie miniaturowych screenów, które w sposób bardzo łatwy możemy przesuwać, korzystając z naszego ekranu dotykowego.

Następne zmiany jakie przynosi Dolphin Browser v.6.0 to m.in. dostęp do naszych ulubionych witryn z pozycji strony głównej oraz dostęp do całego artykułu za pomocą jednego dotknięcia ekranu. Na Webzinie można przeczytać jeden z ponad 100 magazynów: wśród nich Wall Street Journal czy też Cosmopolitan. Najnowszy Dolphin to także łatwiejszy dostęp do naszych ulubionych portali społecznościowych.

Dolphin Browser chociaż w Polsce jest praktycznie anonimowy, to na całym świecie ma około 8 milionów użytkowników. Pierwsza wersja przeglądarki ukazała się niespełna półtora roku temu, i chociaż nie może on się równać pod względem popularności z Firefoksem, to na pewno warto na niego zwrócić uwagę. Korzystanie z niszowych przeglądarek internetowych zaczyna być w modzie...

Więcej informacji na temat przeglądarki znajdziemy na oficjalnym blogu producenta.