Dom z papieru - Berlin to 6 sezon? Kiedy premiera i jaka obsada?

Zbieramy w jednym miejscu najważniejsze informacje na tematu serialu Dom z papieru: Berlin.

Dom z Papieru (fot. Netflix)

Berlin był zdecydowanie jedną z ulubionych postaci Domu z papieru wśród widzów. Już wkrótce ten bohater doczeka się własnego serialu. Nie będzie to oczywiście 6 sezon popularnego serialu. W tym przypadku mamy do czynienia ze spin-offem oryginalnej serii, za który odpowiedzialny jest m.in. Alex Pina. Zbieramy w jednym miejscu najważniejsze informacje na temat tej produkcji.

Berlin - data premiery

Dokładna data premiery serialu Berlin nie jest znana. Wiemy jednak, że serial zadebiutuje w grudniu tego roku na platformie Netflix.

Zobacz również:

  • Dom z papieru Korea – data premiery, zwiastun, obsada. Wszystko co wiemy na temat nowego serialu Netflixa [19.07.2022]
  • Nowy "Dom z papieru" z trailerem. Co nas czeka?

Fabuła

Berlin to spin-off niezwykle popularnej serii Dom z Papieru. Poznamy tutaj historię zuchwałej kradzieży, której podjął się jeden z jej bohaterów, czyli człowiek o pseudonimie Berlin. To historia o czasach, w których Paulo nie wie jeszcze o swojej chorobie. Nie wie także, że da się uwięzić w hiszpańskiej mennicy. Przygotowuje się do skoku, którego celem są klejnoty warte 44 miliony. Do tej pracy angażuje jeden z gangów.

dom_z_papieru

Dom z Papieru (fot. Netflix)

Obsada i bohaterowie

Netflix zaprezentował kilka postaci, które znajdą się w serialu:

  • Berlin - w tej roli Pedro Alonso
  • Damian - w tej roli Tristán Ulloa - inzynier, fizyk i chemik. Z zawodu jest naukowcem, w wolnych chwilach genialnym przestępcą, który jako jedyny może pomóc Berlinowi wdrożyć w życie jego plany.
  • Keila - w tej roli Michelle Jenner - ekpertka w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i zamków kodowanych cyfrowo.
  • Cameron - w tej roli Begoña Vargas - mistrz kierownicy, który przez życie pędzi na złamanie karku.
  • Roi - w tej roli Julio Peña - uczeń Berlina, który jest ekspertem od otwierania zamków.
  • Bruce - w tej roli Joel Sánchez - ekspert od wszelkeigo rodzaju gadżetów. Równi dobrze posługuje się bronią, jak i dźwigiem elektrycznym.

Możemy spodziewać się, że w serialu pojawią się także dobrze znane z oryginalnej serii postacie, takie jak Álvaro Morte jako El Profesor, Diana Gomez jako Tatiana oraz Rodrigo de la Serna jako Palermo.

dom_z_papieru

Dom z Papieru (fot. Netflix)

Berlin - trailer