Dom z papieru: Korea - kiedy obejrzymy 7 odcinek na Netflix?

Za nami już 6 odcinków serialu Dom z papieru: Korea. Kiedy możemy spodziewać się premiery 7 epizodu? Sprawdzamy.

Dom z papieru: Korea - kiedy zobaczymy 7 odcinek? (fot. Netflix)

Dom z papieru: Korea to pierwszy serial rozszerzający uniwersum przebojowego hiszpańskiego "La casa de papel". Twórcy południowokoreańskiego widowiska nie ukrywają nawet, że jest to wierna adaptacja pierwowzoru. Widzowie mogą zatem w nim zobaczyć dobrze znanych (choć nieco odmienionych) bohaterów jak: Profesor, Berlin czy Tokio.

Dom z papieru: Korea - ile odcinków ma serial?

Serial Dom z papieru: Korea zadebiutował już na platformie Netflix, jednak w jego przypadku śmiało możemy mówić, iż otrzymaliśmy dopiero "pierwszą część". Obecnie dostępne jest bowiem zaledwie 6 odcinków, a już wcześniej otrzymaliśmy potwierdzenie, iż pierwszy sezon będzie liczył w sumie 12 epizodów. Przed nam zatem drugie tyle emocji.

dom z papieru korea

(fot. Netflix)

Dom z papieru: Korea - kiedy obejrzymy 7 odcinek na Netflix?

Netflix w ostatnich miesiącach wyjątkowo upodobał sobie nową formę przedstawiania swoich flagowych seriali. Dzielenie jednego sezonu na części nie jest może niczym nowym, ale najpopularniejszy serwis streamingowy do tej pory raczej unikał takiej formy. Finałowy sezon Ozark czy 4. sezonu Stranger Things musiały jednak na tyle dobrze wpłynąć na oglądalność poszczególnych odcinków, że Netflix zdecydował się zastosować podobną metodę wobec nowego Domu z papieru.

Kiedy zatem możemy obejrzymy 7 odcinek Domu z papieru: Korea? Netflix jeszcze nie potwierdził daty premiery nowych epizodów, jednak jest bardzo prawdopodobne, że pozostałe sześć odcinków trafi na Netflix przed końcem 2022 roku.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: