"Dom z papieru" sezon 4 już na Netflix, platforma ma również niespodziankę dla fanów

Czwarty sezon serialu "Dom z papieru" właśnie zadebiutował na platformie Netflix. To jednak nie wszystko, co czeka na największych fanów hiszpańskiego fenomenu.

"Dom z papieru" śmiało możemy nazwać światowym fenomenem. Ogólny zarys fabuły pierwszego sezonu nie wzbudza większych emocji, ot historia jakich wiele - grupa przestępców ma dokonać napadu stulecia. Bardzo szybko okazało się jednak, że scenariusz znacznie wykracza poza wszelkie schematy, a kreacje aktorskie i wyjątkowa atmosfera dzieła sprawiły, że "Dom z papieru" pokochali widzowie na całym świecie.

Na platformie Netflix debiutuje właśnie najnowszy, czwarty sezon hiszpańskiej produkcji, który składa się z ośmiu odcinków, a już pierwszy z nich, zatytułowany "Game over", zapowiada nam prawdziwą "jazdę bez trzymanki".

Zobacz również:

  • Dom z papieru sezon 5 - przecieki, plotki, oficjalne informacje [Aktualizacja 17.09.2021]
  • Recenzja: Witamy w Polsce! Lewacka recenzja 3 sezonu „Sex Education”

To jednak nie wszystko, co włodarze platformy Netflix przygotowali dla sympatyków serialu. Jeśli chcecie się dowiedzieć jak to się stało, że "Dom z papieru" osiągnął tak wielki sukces, a przy okazji posłuchać o pracy przy serialu od jego twórców (w tym aktorów), to musicie obejrzeć film dokumentalny "Dom z papieru: Globalny fenomen". Ta, około godzinna produkcja, zawiera też liczne dodatkowe materiały "zza kulis" powstawania serialu. Uważajcie jednak, bo pojawiają się w niej informacje dotyczące czwartego sezonu. Więc jeśli nie chcecie sobie psuć zabawy, to najpierw obejrzyjcie wszystkie osiem odcinków sezonu czwartego, a dopiero później, na wyciszenie, "Dom z papieru: Globalny fenomen".

Biorąc pod uwagę popularność serialu w Polsce możemy śmiało założyć, że nowy "Dom z papieru" bardzo szybko wskoczy na listę najpopularniejszych seriali Netfliksa w kraju. Dajcie nam znać jakie są wasze wrażenia?

źródło: Netflix