Domenowe szaleństwo

Nie można osiągnąć prawdziwej sławy, jeśli ludzie mają trudności z zapamiętaniem naszego nazwiska. Z adresami w Internecie jest podobnie. Firma IDirections, zajmująca się rejestracją domen, obiecuje rozwiązać ten problem i to za darmo!

IDirections oferuje bezpłatną rejestrację domen .com, .net, .org. Serwis pozwala także na zakładanie w Internecie osobistych „portali” (typu: www.JanKowalski.com), korzystanie z darmowej poczty elektronicznej oraz linków do sieciowych sklepów.

IDirections rozpoczyna już rejestrację wybranych przez klientów domen i twierdzi, że pokryje wszystkie związane z tym opłaty z wpływów z reklam oraz umów marketingowych ze sprzedawcami. Prezes firmy, Bruce Keiser, zapowiada, iż do końca października br. załatwi wszystkie formalności i usługa ruszy „pełną parą”.

Z kolei firma Tonic w tym tygodniu rozpoczyna rejestrację domen .to, pobierając za nie opłaty w wysokości 2500 USD za użytkowanie przez... całe 100 lat. Domena .to należy do małego państewka Tonga, leżącego na południowym Pacyfiku.

Więcej informacji: www.idirections.com www.tonic.to/