Domniemany iPhone 6 na zdjęciach. Czy tak będzie wyglądał nowy telefon Apple?

Do premiery nowego smartfona Apple pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz po sieci krążą zdjęcia, które przedstawiają to, jak ma wyglądać iPhone’a 6. Na ostatnim z nich widać makietę przestawiającą telefon firmy z Cupertino w towarzystwie obecnego flagowca, iPhone’a 5s.

Od dłuższego czasu mówi się o tym, jak miałby wyglądać iPhone 6, którego Apple zaprezentuje najpewniej w październiku tego roku. Wiele osób spekuluje, że nowy flagowiec miałby mieć znacznie większy ekran od poprzednika. Zamiast obecnego dzisiaj 4-calowego wyświetlacza miałby w nim pojawić się panel o przekątnej 4,7 cala. Kolejne zdjęcia, które mają przestawiać obudowę nowego iPhone’a 6 lub dopasowane do niej etui, potwierdzają to, że będzie on znacznie większy od poprzednika.

Domniemany iPhone 6 na zdjęciach. Czy tak będzie wyglądał nowy telefon Apple?

Jeśli wierzyć głosom w sieci, 4,7-calowy ekran ma mieć aż 2048 na 1536 pikseli. Sama obudowa przestawiona na zdjęciach przywodzi na myśl ostatnią generację iPoda Touch. Urządzenie jest znacznie cieńsze od iPhone’a 5s, ale też znacznie szersze i dłuższe. Nowy iPhone może też zostać pozbawiony charakterystycznych ostrych zakończeń obudowy i będzie bardziej obły w kształcie.

Zobacz również:

  • Premiera Redmi Note 11 już w przyszłym tygodniu!
  • Nowy MacBook Pro już jest. Sprawdź, gdzie go zamówisz!
  • Sprawa sądowa Apple – bateria w iPhonie 6 wybuchła!
Domniemany iPhone 6 na zdjęciach. Czy tak będzie wyglądał nowy telefon Apple?

Sytuacja, w której wyciekają do sieci zdjęcia nowego telefonu Apple na kilka tygodni lub miesięcy przed premierą, miała już w historii miejsce. Oczywiście nie ma pewności, czy tym razem krążące w internecie zdjęcia makiety ze strony macitynet.it przedstawiają faktycznie wygląd nowego telefonu, ale biorąc pod uwagę inne plotki i wycieki, wydaje się to prawdopodobne.

źródło: slashgear.com