Domowe Hollywood

Side Effects ogosiło dostępność aplikacji Houdini 5 i Houdini Select, swoich programów do tworzenia grafiki trójwymiarowej i efektów wizualnych.

Side Effects ogosiło dostępność aplikacji Houdini 5 i Houdini Select, swoich programów do tworzenia grafiki trójwymiarowej i efektów wizualnych. Jest to narzędzie profesjonalne używane przez niektóre studia filmowe. Nowa wersja będzie kosztować 1999 USD.

Twórcy oprogramowania zapewniają, że w nowej wersji pracowano przede wszystkim nad ułatwieniem procedur i intuicyjnym, profilowanym interfejsem użytkownika. Dodano również nowe możliwości modelowania, tekstury, rendering i wiele innych.

Oprogramowanie było wykorzystywane w wielu superprodukcjach jak "A.I. - Sztuczna Inteligencja", "Pearl Harbor" czy "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia".

Houdini 5 działa pod kontrolą systemów Windows NT/2000/XP, Linux, IRIX, oraz Solaris.

Przy okazji tych zapowiedzi Side Effects będzie rozdawał darmowe czteromiesięczne wersje Houndini Select podczas premier w Los Angeles, San Francisco, Nowym Jorku i Londynie. Na spotkania te trzeba się zarejestrować na stronie http://www.sidefx.com


Zobacz również