Domowe centrum rozrywki

Firma SONICblue zaprezentowała zestaw Rio Advanced Digital Audio Center, pozwalający na wygodne zarządzanie domowymi zasobami muzycznymi, zgromadzonymi zarówno na płytach CD, jak i w postaci elektronicznej.

Firma SONICblue zaprezentowała zestaw Rio Advanced Digital Audio Center, pozwalający na wygodne zarządzanie domowymi zasobami muzycznymi, zgromadzonymi zarówno na płytach CD, jak i w postaci elektronicznej. Urządzenie kosztuje ok. 1,5 tys. USD. Przedstawiciele producenta twierdzą, że jego głównym zadaniem jest zintegrowanie wszystkich domowych urządzeń audio w jedno "domowe centrum rozrywki".

Rio Advanced Digital Audio Center wyposażone jest w dysk twardy o pojemności 40 GB, napęd CD (który odtwarza zarówno zwykłe płyty CD, jak i pliki MP3 oraz WMA) oraz modem analogowy 56 kb/s - dzięki temu możliwe jest korzystanie z internetowego radia oraz pobieranie z Sieci informacji o zgromadzonych utworach. Urządzenie można podłączyć zarówno do wzmacniacza, magnetofonu, czy drugiego odtwarzacza płyt CD, jak i do komputera PC (za pośrednictwem złącza USB). Rio Advanced Digital Audio Center nie jest na razie dostępny w sprzedaży -zamówienia można jednak już składać za pośrednictwem strony internetowej firmy.

Więcej informacji:

http//www.sonicblue.com


Zobacz również