Domowe studio filmowe

Koala Film Studio oferuje nową wersję swojego sztandarowego produktu do nieliniowej obróbki obrazu wideo.

Koala Film Studio, polski producent oprogramowania opublikował informacje o nowej wersji swojego sztandarowego produktu o tej samej nazwie. Program jest profesjonalnym narzędziem do nieliniowej obróbki obrazu zapisanego w formacie AVI i znajduje zastosowanie przede wszystkim przy tworzeniu filmów okolicznościowych, reklam i prezentacji wideo.

W nowej wersji programu autorzy skupili się głównie na spełnieniu oczekiwań posiadaczy cyfrowych kamer video, których odsetek szybko rośnie. Program został również uzupełniony o dwie fazy obróbki obrazu: wychwytywanie i nagrywanie (wersja 1.0 posiadała tylko fazę edycji). Oznacza to m.in., że aplikacja potrafi zapisywać obraz z kamery bezpośrednio w formacie AVI.

Koala Film Studio wyposażony jest w szereg opcji przeznaczonych do pracy nad obrazem wideo. Z najważniejszych należy wymienić edytor polskich napisów, ciekawe efekty przejść 3D, kopiowanie i wklejanie fragmentów filmu, zapisywanie pojedynczych klatek w pliku graficznym, czy zapisywanie pliku AVI skompresowanego w formacie DivX, co pozwala przechowywać nawet długie filmy na jednej płycie CD.

Więcej informacji o możliwościach Koala Film Studio można znaleźć na stronie jego producenta: www.koala.pl