Domowe studio filmowe

Ulead VideoStudio 7 to najnowsza wersja oprogramowania do edycji i tworzenia filmów, przeznaczonego przede wszystkim dla domowego użytkownika, nie obeznanego w technicznych zawiłościach.

Producent przygotował interfejs typu "krok po kroku", który prowadzi użytkownika od wstępnego procesu zgrywania materiału, poprzez wszystkie fazy edycji, aż do zmontowania filmu i przygotowania go do rozpowszechniania. Program zawiera kolekcję szablonów (templates), jeszcze bardziej upraszczających pracę.

Ulead VideoStudio w wersji 7.0 oferuje szereg nowych funkcji. Rozszerzono listę obsługiwanych formatów m.in. o Windows Media Video oraz Sony MICROMV. Wśród narzędzi edycyjnych pojawiła się możliwość jednoczesnego zaznaczenia kilku fragmentów filmu, opcje tworzenia trójwymiarowych napisów oraz sporo nowych efektów i filtrów.

Nie zapomniano również o narzędziach do nagrywania filmów na płytach CD oraz DVD. Użytkownik może nie tylko zapisać film, ale jeszcze wzbogacić go o menu startowe.

Ulead VideoStudio 7.0 może pracować pod kontrolą Windows 98/Me/2000/XP. Program jest dostępny do pobrania w wersji trial w naszym dziale FTP. Cena: 100 USD.

Plik do pobrania:

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=pc&id=1154


Zobacz również