Domowy projektor Epsona

Epson EMP-S3 to "najszybszy" obecnie projektor multimedialny na rynku - pracę rozpoczyna już po 5 sekundach, a kończy ją jeszcze szybciej - wystarczy wcisnąć klawisz "power" i urządzenie momentalnie się wyłącza. Jest to możliwe dzięki funkcji nazwanej "One Touch-Off".

Projektor waży 2,5 kg. Jasność obrazu to 1600 ANSI lumenów, a kontrast 500:1. Urządzenie wykonane jest w technologii LCD. W zwartej obudowie kryje się nowa technologia firmy Epson - "Twin Optimized Reflection Lamp" (E-TORL) minimalizująca rozpraszanie światła. Epson EMP-S3 to jeden z pierwszych projektorów w swojej klasie, który oferuje cyfrowe przesuwanie obrazu Image Shift. Oznacza to, że projektor nie musi znajdować się naprzeciwko ekranu.

Projektor Epson EMP-S3

Projektor Epson EMP-S3

Użytkownik może umieścić go np. po lewej stronie. Urządzenie wyświetla 60-calowy obraz już z odległości 1,8 metra. Maksymalnie projektor ten jest w stanie wyświetlić obraz o przekątnej 300". Dodatkowo oferuje użytkownikowi do wyboru jeden z 7 trybów ustawień koloru dopasowanych do różnej formy pracy. Głośność to 28 dB.

Cena projektora to około 3500 zł.


Zobacz również