Don't look now - wędrówka przez umysł schizofrenika [gameplay]

Don't look now to nieco "pokręcony" survival horror, w którym gracz ma okazję przemierzać umysł schizofrenika. Dacie się skusić?

Rozgrywka jest co prawda do bólu liniowa, jednak momentami robi się nieprzyjemnie. Nie mamy okazji używać żadnej broni czy też przedmiotów - naszym celem jets znalezienie wyjścia z różnego rodzaju labiryntów. Różnego, bowiem nie zapominajmy o tym, że cały czas jesteśmy w umyśle chorego człowieka i wszystko - dosłownie - jest możliwe.  Czasem do otwarcia zamkniętych drzwi niezbędne jest zgaszenie latarni. Nasi przeciwnicy w Don't look now to... hmmm... upiory? Zjawy? Nie jest ważne ich pochodzenie, jednak istotna rzecz to fakt, że jeśli spojrzymy na nich, tracimy świadomość. Dlatego też gdy zdarzy się taka sytuacja, trzeba jak najszybciej odwrócić wzrok - wbić go w podłogę, ścianę, czy gdziekolwiek indziej, byle nie patrzeć. Zobaczycie to na moim filmiku z gry:

Jeśli chcielibyście spróbować w praktyce Don't look now, mam bardzo dobrą wieść - pozycja ta dostępna jest za darmo w pełnej wersji. A TUTAJ można ją pobrać. Polecam!


Zobacz również