'Doom 3' na QuakeCon 2004

Organizatorzy corocznego turnieju w wieloosobowych rozgrywkach w 'Quake'a', poinformowali, że podczas tegorocznej edycji zawodów, odbędzie się pierwszy na świecie turniej w rozgrywkach w 'Dooma 3'.

Mimo, że id Software nie potwierdziło jeszcze oficjalnej daty premiery gry, która według informacji zamieszczonych na serwisach GameStop i EB Games ma ukazać się już 3 sierpnia br., organizatorzy turnieju QuakeCon 2004 ogłosili już, że podczas tegorocznych zawodów odbędą się pierwsze 'multiplayerowe' zmagania w 'Dooma 3'.

Dziewiąta już edycja turnieju QuakeCon odbędzie się w tym roku w dniach 12-15 sierpnia w Grapevine w Teksasie. 'Doomowe' zmagania zaplanowano na 12 sierpnia, a zgłoszenia do nich będą przyjmowane tylko na miejscu, w pierwszym dniu konwencji - pozostałe dni QuakeCon 2004 będą już należeć do 'Quake'a 3'.

Turniej 'Quake'a' będzie rozgrywany w dwóch trybach - indywidualnym 'one-on-one' i drużynowym 'capture-the-flag'. Głównym sponsorem zawodów jest Nvidia, która ufundowała nagrody o łącznej wartości 150 000 USD. Dla uczestników zmagań w 'Dooma', organizator przygotował specjalne nagrody. Na razie jednak nie wiemy zbyt wiele na ich temat - organizator zdradził tylko, że będą 'szybkie'.

Aby wziąć udział w konwencji należy się zarejestrować na oficjalnej stronie turnieju pod adresem:

http://www.quakecon.org/


Zobacz również