Doom Eternal - poznaliśmy szczegóły dotyczące nowego trybu pvp - Battlemode

Bethesda wraz z id Software ujawnili obszerny materiał wideo prezentujący szczegóły z trybu pvp Battlemode do nadchodzącego Doom Eternal.

Doom Eternal - kolejna odsłona serii pierwszoosobowych strzelanek zadebiutuje już w tym roku. Bethesda wraz z twórcami - studiem id Software, robią wszystko, aby gra trafiła w gusta graczy i osiągnęła sukces. Jednym z pomysłów na to, jest regularne prezentowanie nowej zawartości, która ostatecznie zawita do gry. Tym razem zaprezentowano nam kilkuminutowy materiał omawiający nowy tryb pvp - Battlemode.

Jak przedstawiają go twórcy - Battlemode to tryb 3 na 3 graczy, łączący w sobie szybką rozgrywkę, z trybu single player z sieciową rywalizacją. Podczas starć jeden z graczy kontroluje głównego bohatera gry - Slayera, pozostałych dwóch graczy wybiera demony. Rozgrywka toczy się do momentu, w którym ginie Slayer, bądź obydwa demony. Na premierę gry id Software przygotowało pięć unikalnych demonów: The Revenant, Pain Elemental, Mancubus, Arch-vile oraz Marauder. Starcia będziemy toczyć na sześciu zróżnicowanych mapach. Twórcy już teraz ujawnili, że kolejne mapy oraz demony będą dodawane do gry po premierze, całkowicie za darmo.

Zobacz również:

  • FIFA 22 – premiera, wymagania, demo. Sprawdź, co wiemy [Aktualizacja 27.09.2021]
  • Gry z PS4, w które musisz zagrać na PS5
  • Deathloop - zobacz początek rozgrywki przed premierą

Doom Eternal nadejdzie 22 listopada tego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.