Doom Eternal - zaprezentowano pierwsze 10 minut z rozgrywki

Do sieci trafił najnowszy gameplay z Doom Eternal, tym razem możemy się przyjrzeć jak wyglądają początkowe etapy gry.

Premiera Doom Eternal - najnowszej odsłony kultowej serii FPS-ów, zbliża się nieuchronnie. Wydawca gry - Bethesda, jak i twórcy - studio id Software, robią wszystko, abyśmy o niej nie zapomnieli. Regularnie trafiają do nas nowe informacje na temat produkcji, często okraszone materiałami z rozgrywki.

Niedawno mogliśmy obserwować gameplay, zaprezentowany przez redakcję serwisu Game Informer. Tym razem to IGN podzielił się z nami nowymi ujęciami z gry, a konkretnie pierwszymi 10 minutami z rozgrywki w Doom Eternal.

Trzeba przyznać, że powyższy materiał zachęca do zabawy. Rozgrywka jest szybka, dynamiczna, brutalna i niezwykle efektowna. Doom Eternal z całą pewnością przypadnie do gustu fanom serii, a wielce prawdopodobne, że rozkocha w sobie również osoby niezaznajomione z cyklem.

Doom Eternal trafi do sprzedaży już 20 marca. Gra będzie dostępna na PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Google Stadia. Potwierdzono również, że wzorem poprzednika, produkcja id Software w późniejszym terminie zadebiutuje również na Nintendo Switch.

źródło: ign.com