'Doom III' G4/TechTV movie - sprawdź co Cię czeka!

W Sieci pojawił się nowy film prezentujący fragmenty rozgrywki w 'Dooma III', przeplatane komentarzami jej twórców. O grze opowiadają Robert Duffy, Kevin Cloud, Tim Willits i John Carmack.

Produkcja 'Dooma III', dobiegła w ubiegłym tygodniu wreszcie do końca. id Software wciąż jednak nader oszczędnie dzieli się informacjami i materiałami związanymi z grą i wiele szczegółów na jej temat wciąż pozostaje tajemnicą.

W miniony weekend pojawił się jednak nowy film prezentujący fragmenty z rozgrywki w finalną wersję, 'Dooma III', dając przedsmak tego, z czym w pełnej wersji gry będziemy mieli do czynienia. Co ważniejsze sekwencje z gry, przeplatane są komentarzami programistów z id Software, którzy opowiadają o fabule gry, założeniach przedprodukcyjnych i o tym, które z nich udało się w finalnej wersji zrealizować.

Film trwa nieco ponad 2,5 minuty pochodzi z programu telewizyjnego G4/TechTV. O grze opowiadają Robert Duffy - główny programista, Kevin Cloud - grafik, który wyczarował część występujących w grze demonów, Tim Willits główny projektant i oraz John Carmack - dyrektor techniczny - człowiek, bez którego Doom nigdy by nie powstał i główny 'sprawca' powrotu kultowego przeboju w nowej odsłonie.