Doom III SP Demo - interaktywny horror dla każdego

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma id Software opublikowała grywalne {{a:HTTP://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=2164&sys=gry}}demo{{/a}} trzeciej odsłony Dooma - jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Niniejsza wersja demonstracyjna przeznaczona jest do rozgrywek w trybie gry pojedynczej i oferuje trzy poziomy z pełnej wersji gry. Zapraszamy do pobrania.

'Doom III', który powstał w oparciu o znakomity, przełomowy silnik graficzny, wprowadzi graczy w świat rodem z najczarniejszych koszmarów. Gracz wciela się bowiem w postać żołnierza piechoty morskiej, który otrzymuje przydział do ochrony laboratoriów w jednej z baz na Marsie ('Union Aerospace Corporation's Mars'). Wkrótce okazuje się jednak, że eksperymenty prowadzone w bazie przez naukowców otworzyły wrota do samych piekieł. Teraz w walce z siłami czystego zła, musisz dowiedzieć się, kto jest z Tobą, a kto przeciwko i znaleźć sposób na unicestwienie koszmarnych zjaw i nie dopuszczenie do zaatakowania przez nie Ziemi...

Plik do pobrania:

Doom III SP Demo

Więcej informacji i materiałów multimedialnych można znaleźć w specjalnej sekcji poświęconej grze.

Minimalne wymagania:

Grafika: Karta graficzna 3D, 64 MB zgodna z DirectX 9.0b oraz najnowsze sterowniki Windows 2000/XP - obsługiwane karty/chipsety: Radeon 8500, 9000, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800; Nvidia GeForce 6800, 3/Ti, 4MX, 4/Ti, FX.

Procesor: PIV 1,5 GHz lub Athlon 1500+;

RAM: 384 MB RAM;

CD ROM: 8x

Dysk: 2.2 GB wolnego miejsca na dysku twardym (dodatkowe 400 MB na plik wymiany Windows);

Dźwięk: 16-to bitowa karta dźwiękowa

Do rozgrywek wieloosobowych:

- w Internecie (TCP/IP) - szerokopasmowy dostęp do Internetu

- w sieci lokalnej - karta sieciowa z najnowszymi sterownikami

Uwaga:

Doom III nie będzie działał w systemach Win 95/98/ME i NT.


Zobacz również