Doom III - nowe zwiastuny Xboxowej wersji gry i dodatku PC

Zapraszamy do pobrania nowych zapowiedzi filmowych pierwszego oficjalnego dodatku do Dooma III i Xboxowej wersji gry. Pliki z filmami są już dostępne na naszym serwerze FTP.

Doom 3: Resurrection of Evil

Doom 3: Resurrection of Evil

'Doom III', który powstał w oparciu o przełomowy silnik graficzny, wprowadza graczy w świat rodem z najczarniejszych koszmarów. Gracz wciela się bowiem w postać żołnierza piechoty morskiej, który otrzymuje przydział do ochrony laboratoriów w jednej z baz na Marsie ('Union Aerospace Corporation's Mars'). Wkrótce okazuje się jednak, że eksperymenty prowadzone w bazie przez naukowców otworzyły wrota do samych piekieł...

Xboxowa wersja gry przygotowywana jest przez studio Vicarious Visions i w porównaniu do przeznaczonej na komputery PC wersji ma kilka ekskluzywnych opcji. Najważniejsze z nich to możliwość rozgrywek wieloosobowych w trybie kooperacji za pośrednictwem usługi Xbox Live oraz kampania w trybie kooperacji dla dwóch graczy, na podzielonym ekranie.

Nad dodatkiem "Resurrection Of Evil" wraz z id Software pracują programiści ze studia Nerve Software. Producenci zapewniają, że dodatek utrzyma przerażający klimat i pełną akcji rozgrywkę. Fabuła gry będzie koncentrować się wokół odkrytego właśnie starożytnego, piekielnego artefaktu.

Doom 3: Resurrection Of Evil

Doom 3: Resurrection Of Evil

Akcja "Resurrection Of Evil" rozpoczyna się dwa lata po wydarzeniach kończących podstawową wersję gry. Tym razem jednak gracze wcielą się w innego przedstawiciela korpusu marines, który został skierowany do pomocy dr Elizabeth McNeal, zajmującej się badaniem tajemniczej budowli, znajdującej się na planecie. Badania prowadzą do odkrycia starożytnej broni, znanej jako "Artefakt". Ponieważ broń zagraża istotom piekielnym pragnącym unicestwić ludzkość, wysyłają one trzech demonicznych łowców w ślad za "piechociarzem".

Na wszystkich nowych mapach, które przyniesie ze sobą dodatek, będzie można również toczyć pojedynki w trybie 'multiplayer'. Dodatek, podobnie jak Xboxowa wersja gry, ma trafić do zachodnich sklepów 4 kwietnia 2005 i będzie wymagać podstawowej wersji gry.

Plik do pobrania:

Doom III: Resurection of Evil Trailer

Doom III Xbox Trailer

Aktualizacja: 01 kwietnia 2005 16:39

Kolejny zwiastun filmowy Xboxowej wersji "Dooma III"

Premiera przeznaczonej na konsolę Microsoftu wersji o "Dooma III" coraz bliżej. W związku z tym wydawca gry udostępnił kolejny zwiastun filmowy, który prezentuje niespełna trzydzieści sekund rozgrywki z Xboxowej wersji gry. Zapraszamy do pobrania filmu z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

Doom III: White Light Xbox Trailer


Zobacz również