Doom III: systemowych zbrojeń ciąg dalszy

Przedstawiciele id Software potwierdzili, że Doom 3 będzie działał wyłącznie na dwóch systemach Microsoftu - Windows XP i 2000. W Sieci pojawiły się również dwa nowe zrzuty ekranowe z gry.

Nowe screenshoty z Dooma 3 (Xbox)

Nowe screenshoty z Dooma 3 (Xbox)

Do premiery 'Dooma III' pozostało już tylko sześć dni i wciąż pojawiają się nowe informacje na temat tej gry. Krążąca po Sieci plotka, że trzecia odsłona gry będzie działać tylko na wybranych systemach okazała się prawdą. Przedstawiciele id Software potwierdzili bowiem, że 'Doom III' będzie działał tylko na systemach Windows XP i 2000 (będą też oczywiście wersje na Linuksa i Mac'a). Jeśli więc zabrałeś się już za upgrade komponentów Twojej maszyny z myślą o 'Doomie III', a korzystasz z systemów Windows 98 lub Windows 98 SE czeka Cię kolejny wydatek - nowa wersja systemu.

W Internecie pojawiły się też nowe zrzuty ekranowe z xboxowej wersji gry, które znajdziecie w galerii. Zapraszamy również do pobrania z naszego serwera FTP trzech części filmu przedstawiające historię powstania 'Dooma III', który został wyemitowany w programie telewizyjnym G4/TechTV. W filmie fragmenty z gry przeplatane są komentarzami przedstawicieli id Software i znanych postaci z branży - o grze opowiadają m.in. Robert Duffy, Kevin Cloud, Tim Willits i John Carmack.

Część pierwsza filmu 'Doom history' waży ok. 39 MB, część 2 - ok. 55 MB, a trzecia niespełna 50 MB. Wszystkie trzy części zebraliśmy również w jednym pliku, który znajdziecie tutaj.

Pliki do pobrania:

Film w całości:

'Doom History' G4/TechTV Movie w całości

Podzielony na części:

'Doom History' G4/TechTV Movie cz. 1

'Doom History' G4/TechTV Movie cz. 2

'Doom History' G4/TechTV Movie cz. 3


Zobacz również