"Dopalacz" dla Flasha

Firma Wildform poinformowała o udostępnieniu nowej wersji swojego oprogramowania Wild fx 3.0, umożliwiającego tworzenie ciekawych efektów tekstowych w formacie Flash.

Aplikacja sprzedawana była poprzednio pod nazwą SWfX. Uzytkownicy Wild fx 3.0 otrzymują do dyspozycji ponad 100 nowych efektów (w sumie jest ich teraz ponad 400). Parametry 45 z nich można dowolnie modyfikować, dopasowując je do aktualnych potrzeb. Możliwe jest ponadto tworzenie szablonów nowych efektów bez konieczności posiadania umiejętności programistycznych.

Twórcy programu podkreślają, że jego największą zaletą jest łatwość obsługi i prostota tworzenia efektów. Skomplikowane animacje tekstu, wymagające dużego doświadczenia w pracy z Flashem i ogromnych nakładów czasu mogą przy wykorzystaniu Wild fx 3.0 być osiągnięte, zdaniem Wildform, za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Aplikacja dostępna jest w wersji dla systemów Windows i Mac OS. Jej cena wynosi 39 USD. Użytkownicy SWfX mogą dokonać aktualizacji do nowej wersji za 25 USD.

Więcej informacji i wersja demostracyjna programu do pobrania:

http://www.wildform.com


Zobacz również