Doskonały kolor Lexmarka C510

W ofercie Lexmarka pojawiła się w ostatnich dniach kolejna, kolorowa drukarka laserowa, która według zapewnień producenta, oferuje doskonałą jakość wydruku i jest przy tym osiągalna cenowo dla większości środowisk biznesowych.

Model C510 oparty jest na procesorze o szybkości 500 MHz i w podstawowej wersji posiada 64 MB pamięci. W najbogatszej wersji ilość dostępnej pamięci wynosi 320 MB. Urządzenie jest w stanie wydrukować 30 czarno-białych arkuszy na minutę lub 8 kolorowych. Maksymalna rozdzielczość wydruku to w obu przypadkach 2400 dpi. Proces wydrukowania pierwszej strony czarno-białej zajmuje modelowi C510 13 sekund, natomiast na pierwszy, kolorowy arkusz trzeba czekać 19 sekund.

Standardowo znajdziemy w drukarce szufladę mieszczącą 250 arkuszy papieru. Tyle samo zmieści się na podajniku, na który wychodzą gotowe wydruki. Opcjonalnie możemy dołożyć do tego drugi podajnik na 530 kartek, dodatkowo wzbogacony o moduł pozwalający na wydruk dwustronny.

Współpracująca z szeroką gamą systemów operacyjnych drukarka (zarówno Mac OS, jak i Windows), podłączana jest do komputera poprzez port USB 2.0. Oczywiście istnieje również możliwość dołożenia karty sieciowej, aby większa liczba osób mogła korzystać z właściwości C510.

W najprostszej wersji drukarka laserowa Lexmark C510 ma kosztować ok. 700 USD.

Więcej informacji: http://www.lexmark.com


Zobacz również